کساد شدن بازار بیت کوین

کساد شدن بازار بیت کوین


بیت کوین ارز دیجیتالی که بازار های دیجیتال را احاطه کرده این روزها حال و روز خوبی ندارد و روز به روز از قیمتش کاسته می شود. با کوچکترین اتفاق نرخ بیت کوین کاهش پیدا می کند. آخرین کاهش آن چند روز پیش بود که با سیاست تعطیلی آمریکا ارزش آن پنجاه درصد کاهش یافت و به نصف رسید.

ارزی که چنین نوسانات فاحشی را دنبال می کند قطعا برای سرمایه گذاری مناسب نیست. تا چند وقت پیش فقط شاهد رشد بی حساب و کتاب آن بودیم و حالا کاهش نرخ آن را مشاهده می کنیم. بدیهی است که این وضعیت غیر عادی است و کسی که در آن سرمایه گذاری کند دچار مشکل خواهد شد.

چیزی که مشخص است پایان دوره احاطه بیت کوین بر بازار ارز است چرا که آخرین کاهش آن یعنی نصب شدن قیمت آن بسیاری از سرمایه گذاران آن را دچار نگرانی کرد و بسیاری از افراد طی همین اتفاق این بازار را ترک کردند.

بیت کوین، هر روز بدتر از دیروز

با ورود به سال جدید میلادی بازار بیت کوین بیش از پیش مشتریان خود را از دست داد و قیمت آن باز هم دچار کاهش شد اما این کاهش قیمت ها تا کجا ادامه خواهد داشت.

کسانی به این بازار علاقه مند هستند باید امیدوار باشند نوسان دیگری در بازار بیت کوین به وجود بیاید و ارزش آن به یکباره بالا برود تا بتوانند سود خوبی کسب کنند.