آدرس صرافی بانک ها

آدرس صرافی بانک ها


بازار ارز از جمله پرسود ترین بازارها می باشد که افراد بسیاری در این بخش فعالیت می کنند. بانک ها هم از این رقابت عقب نمانده اند و هر یک برای خود صرافی تاسیس کرده اند و در بازار ارز فعالیت می کنند. صرافی هایی که مربوط به بانک ها می باشد صرافی مجاز می باشند و عرضه دلار و ارز را به صورت رسمی و قانونی انجام می دهند.

از گذشته کسانی بوده اند که عمل تبدیل واحد های پول را در بازار انجام می داده اند که به آنها صراف گفته می شد. امروز هم این افراد وجود دارند و این کار به کسب و کاری در بازار تبدیل شده است و به شکل رسمی یعنی صرافی در آمده است. در کشور صرافی های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها صرافی مجاز هستند و برخی نیز صرافی های غیر رسمی می باشند. صرافی بانک ها از جمله صرافی های رسمی به شمار می آیند و مجاز هستند.

متولی اصلی مدیریت توزیع و عرضه ارز در بازار بانک مرکزی می باشد و برای توزیع بهتر دلار بانک مرکزی برنامه ای مفصل برای این کار پیش بینی کرده و قصد دارد برای این کار از صرافی بانک ها نیز کمک بگیرید. در حال حاضر مرکز اصلی توزیع ارز مبادله ای بانک ملت است که آن هم در شعب اصلی آن انجام می شود.

لیست صرافی بانک ها به شرح زیر است.

صرافی مهر (بانک کشاورزی)

صرافی مهر زیر نظر بانک کشاورزی می باشد و تحت نظر بانک مرکزی در تهران فعالیت می کند. این صرافی تحت نظر بانک مرکزی بوده و خرید و فروش ارز را زیر نظر این مرجع انجام می دهد. برای ارتباط با صرافی مهر می توانید از شماره های ۸۸۸۸۸۶۶۷ و ۸۸۳۴۵۵۵۰ استفاده کنید.

صرافی امید (بانک سپه)

این صرافی مبادلات ارزی را با مدیریت بانک سپه انجام می دهد و هم اکنون نیز فعالیت زیادی در بازار ارز دارد. برای تبدیل ارز و یا خرید و فروش آن می توانید در صرافی امید این کار را انجام دهید. صرافی بانک سپه در تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به میدان، پلاک ۱۱۲ قرار دارد و شماره های ۲۲۲۶۹۶۱۶ و ۲۲۲۶۹۶۲۳ را برای ارتباط با صرافی امید در نظر گرفته است.

صرافی سپهر (بانک صادرات)

صرافی فعال و پرکار بانک صادرات با نام سپهر در بازار ارز فعالیت دارد و فعالیت های خود را زیر نظر بانک مرکزی و بانک صادرات ایران انجام می دهد. صرافی سپهر از جمله صرافی های زیر نظر بانک ها می باشد که در بازار ارز وجود دارند. شعبه اصلی این صرافی در تهران، خیابان جمهوری، تقاطع استانبول، پلاک ۴۱۸ قرار داردو مشتریان می توانند از شماره ۸۸۸۳۶۷۳۸ برای ارتباط با صرافی سپهر استفاده کنند.

صرافی صنعت و معدن (بانک صنعت و معدن)

در بازار ارز صرافی های بسیاری وجود دارد که برخی از این صرافی ها مربوط به بانک ها است. بانک صنعت و معدن نیز برای خود یک صرافی در بازار دارد. همانطور که مشخص این این صرافی مربوط به بانک صنعت و معدن می باشد و در بازار ارز مبادلات ارزی را انجام می دهد. صرافی صنعت و معدن در تهران به آدرس میدان آرژانتین، خیابان الوند، فرعی ۲۹، پلاک ۳۴ می باشد و شماره ۸۸۷۹۸۷۸۲ را برای پاسخگویی به مشتران صرافی صنعت و معدن تدارک دیده است.

صرافی رفاه (بانک رفاه)

بانک رفاه نیز مانند دیگر بانک ها برای خود صرافی تاسیس کرده که در بازار ارز مشغول به تبادل ارزی می باشد. بانک رفاه برای رفاه حال فعالان بازار اقدام به راه اندازی این صرافی نموده است. صرافی رفاه واقع در تهران، خیابان شریعتی، بعد از خیابان ملک، نرسیده به خیابان مطهری، پلاک ۶۴۱ با شماره تلفن ۸۸۴۵۷۱۷۳ پاسخگوی مشتریان صرافی رفاه می باشد.

صرافی ملی ایران (بانک ملی)

بانک ملی ایران برای خود صرافی همنام خود در بازار ایجاد کرده و در این صرافی انواع ارز را صرف می کند. همانطور که بانک ملی اعتبار و اعتماد زیادی دارد صرافی ملی نیز باید اعتبار زیادی داشته باشد. این صرافی در تهران شعبه ای در آدرس خیابان فردوسی، پلاک ۱۴۰ دارد که شماره ۶۶۷۰۰۲۹۴ را نیز برای ارتباط راحت تر مشتریان این صرافی قرار داده است.

صرافی پارسیان (بانک پارسیان)

صرافی پارسیان همانطور که از نامش هم مشخص است مربوط به بانک پارسیان بوده و تحت نظر این بانک فعالیت می کند. بانک پارسیان بانکی شخصی است و صرافی پارسیان نیز همچون بانک پارسیان شخصی می باشد. آدرس صرافی پارسیان در تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی، پلاک ۵۳ می باشد. همچنین شماره تماس ۲۲۹۰۲۲۴۱ نیز برای ارتباط با صرافی پارسیان وجود دارد.

صرافی اقتصاد نوین (بانک اقتصاد نوین)

بانک اقتصاد نوین صرافی با نام اقتصاد نوین تاسیس کرده که مبادلات اقتصادی و ارزی خود را در این صرافی انجام می دهد. شعبه اصلی آن در تهران، خیابان آفریقا، بین خیابان میرداماد و ظفر، ساختمان آناهیتا می باشد. شماره تماس ۸۸۶۶۰۴۹۰ نیز برای ارتباط با صرافی اقتصاد نوین وجود دارد.

صرافی ملت (بانک ملت)

این صرافی از جمله صرافی های بانک ها در کشور می باشد که زیر نظر بانک ملت بوده و در بازار ارز فعالیت می کند. هم اکنون متولی اصلی توزیع ارز دولتی بانک ملت است و صرافی ملت در انجام این کار تاثیر زیادی داشته است. صرافی بانک ملت در تهران، خيابان انقلاب، ابتدای خيابان لاله زار، ضلع جنوبی خيابان انقلاب، کنار سينما شهر هنر قرار دارد.