چاپ دلار آمریکا در ایران!

چاپ دلار آمریکا در ایران!


در حالی که وضعیت بازار ارز در کشور آشفته است و قیمت دلار و دیگر ارزها در حال نوسان هستند و همه این مشکلات باعث التهاب بازار شده برخی ادعای می کنند در ایران دلار چاپ می شود و ایران در تحریم دلار تولید می کند. قیمت دلار در این روزها لحظه ای شده و هر آن قیمت آن تغییر می کند آنوقت برخی تصور می کنند در ایران دلار تولید می شود.

یکی از نشریات صهیونیستی ادعایی مبنی بر چاپ و تولید دلار آمریکا در ایران داشته و گفته ایرانی ها برای فرار از تحریم و افزایش منابع ارزی خود دست به چاپ دلار زده اند. این در حالی است که وضعیت بازار ارز بسیار آشفته است و قیمت دلار به بالاترین حد خود رسیده است. طبق ادعای این نشریه صهیونیستی تولید دلار زیر نظر فرمانده سپاه می باشد و اسکناس های تولیدی در خزانه این سازمان ریخته می شود.

چاپ یورو ایرانی پس از دلار

نکته جالب این است که نشریه مذکور ادعا دارد این خبر را از طریق مدارک و اسناد یکی از سرویس های اطلاعاتی بدست آورده و این اسناد نشان می دهد ایرانی ها در حال چاپ دلار آمریکا برای رفع فشار تحریم ها هستند. این مرکز در حال حاضر اسکناس های ۵۰ و ۱۰۰ دلاری را چاپ می کند و در آینده قصد چاپ اسکناس های یورو را نیز دارد. با به چاپ رسیدن یوروهای تقلبی دیگر ایران هیچ مشکلی از بابت ارز ندارد و زخایر ارزی ایران پر خواهد شد. در این صورت تحریم های آمریکا دیگر تاثیری در ایران نخواهد داشت.

کیفیت بالای دلارهای ایرانی!

به نظر این نشریه دستگاه های چاپ دلار در ایران و مواد اولیه آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل امکان تشخیص دلار ایرانی از دلار آمریکایی سخت است. به همین دلیل است که تا به حال کسی آنها را تشخیص نداده و بازار ارز ایران از این دلار ها پر شده است. تولید دلار ایرانی با کمک افراد حذب الله انجام شده و عوامل سپاه پاسداران روند تولید و چاپ دلارهای تقلبی را بر عهده دارند.