مظنه دلار و ارز در بازار این روزها

مظنه دلار و ارز در بازار این روزها


به پایان سال نزدیک می شویم و قیمت هایی که چند وقتی میشد با ثبات مواجه شده بود رو به رشد گذاشته اند. در روزهای پایان سال مظنه دلار و ارز بیشتر شده و کلا بازار ارز با رشد نرخ روبه رو است. یعنی قیمت ارز های رسمی و بازار آزاد بیشتر شده.

مظنه دلار و ارز در بازار این روزها بسیار رشد کرده به طوری که این روند صعودی بوده و احتمال می رود در سال آینده نیز تغییراتی در پیش رو باشد. همچنین در بازار سکه هم مظنه سکه پایین نماند و رشد خوبی را تجربه کرد.

دلالان، برنده همیشگی بازار ارز و سکه

دلالان و دست فروشان بازار ارز و سکه در پایان سال فعال شده اند و از وضعیت موجود بهترین استفاده را می کنند. به نظر می رسد در این بازار مظنه سکه و طلا دست دلالان و سودجویان است. اگر چه مظنه ارز نیز از دست آنها خارج نشده است. در کل کسانی که در این بازار بیشترین سود را می کنند همین دلالان هستند.

مظنه سکه در بازار چند؟

از بازار ارز و دلار که بگذریم نوبت به مظنه طلا می رسد. مظنه سکه در بازار تهران با رشد خوبی همراه بود و توانست نرخ رشد خوبی را بدست آورد. در این میان مظنه سکه نیم بها جالب بود. سکه نیم بها نیز با تغییراتی البته کمتر از سکه تمام همراه بود که این نیز جالب بود.

کسانی که قصد سرمایه گذاری در بازار ارز را دارند حتما قبل از خرید سکه مظنه را دریافت کنند و بعد با احتیاط بیشتر اقدام به خرید کنند.