رقابت پوند انگلیس و دلار آمریکا برای گرانی

رقابت پوند انگلیس و دلار آمریکا برای گرانی


با این که پوند انگلیس خیلی هم با دلار آمریکا رابطه خوبی نداشت اما به نظر می رسد این روزها هردو در تلاش هستند از یک دیگر گران تر شوند. چندی می شود که پوند با دلار برسر گرانی رقابت می کند و تلاش دارد از نرخ دلار پیشی بگیرد. نرخ دلاری که خیلی وقت است اوج گرفته و الان در زمان اوج خود می باشد.

با رقابت های بین ارزی دلار و پوند همراه باشید تا نتیجه این رقابت های بازار ارز را دریافت کنید. همچنین می توانید نظر هر یک از ارزهای بین المللی را نیز در این باره مشاهده کنید.

عجله نرخ پوند برای گرانی

اما مظنه پوند در بازار دیدن دارد. نرخ پوند انگلستان در بازار ارز به گونه ای رشد دارد که گویا برای گران شدن عجله دارد. پوند گرچه در رقابت های جهانی ارز شرکت نداشته اما در همین مدت کوتاهی که وارد رقابت با دلار شده قیمت خوبی برای خود کسب کرده و در تلاش است از دلار نیز پیشی بگیرد.

پوند انگلیس که تابه حال در رقابت ارز نبوده تازه از راه رسیده و با قیمت جهشی خود را به بازار ارز و سرمایه نشان داده تا بلکه کسی روی آن سرمایه گذاری کند. اما مگر کسی حاضر است دلار با سابقه و سودآور را رها کند و به بازار پوند بروند.

جالب است بدانید حتی دلال ها که به دنبال سود هستند و از ارز برای سودآوری استفاده می کنند هم هیچ توجهی به پوند نکرده اند و حال و روز پوند در بازار ارز دیدن دارد.

کم نیاوردن نرخ دلار از نرخ پوند

در این میان دلار اما کم نیاورده. دلار که خیلی وقت است در راس قیمت ها در بازار ارز مبادله می شود خیالش از بابت رقبا راحت است. در عین حال تلاش هم می کند تا روند رشد خود را حفظ کند و رشد قیمتش جهشی نشود.

گویا در بین ارزها اگر ارزی رشد جهشی داشته باشد به نظر می رسد تازه کار است و جنبه بازار ارز را ندارد! دلار هم که کلی کلاس دارد و از سابقه ای طولانی در بازار ارز بهره مند است هیچ نگاهی به رقبا مخصوصا پوند ندارد.