عرضه عمده سهام در بورس اوراق بهادار

عرضه عمده سهام در بورس اوراق بهادار


بالاخره بعد از یک سالی ثبات قیمت ها در بورس و رکود آن تعدادی سهام به صورت عمده در تالار آن عرضه شد و در اولین ساعات با استقبال سهامداران مواجه شد به طوری نرخ آن در همان لحظات اول رشد نسبتا خوبی را تجربه کرد و می توان گفت شروع خوبی برای آن سهام ها بود.

بنابر گزارشات رسیده از مدیر بازار بورس اوراق بهادار به نظر می رسد این عرضه عمده در بورس می تواند تاثیر خوبی بر دیگر قیمت ها داشته باشد و می توان گفت این عرضه در پایان سال تاثیر خوبی بر شاخص بورس خواهد داشت. این امید وجود دارد که قیمت های امروز با خرید سهامداران و مشارکت دیگر شرکت های بورس رشد پیدا کند و به بالاترین نرخ خود در امسال برسد.

بیشترین سهامهای عرضه شده کدامند؟

بیشترین سهام های عرضه شده در این روزها سهام پتروشیمی می باشد. بعد از آن سهام شرکت های صنعتی است که به خاطر حمایت از تولیدات داخلی روزهای خوشی را طی می کنند و سهام آنها روزبه روز رشد خواهد کرد.

سرمایه گذاران می توانند اقدام به خرید هر یک از سهام های ارائه شده در بازار بورس کنند تا در چند روز آینده سود خوبی نسیبشان شود. سهام فولاد مبارکه نیز در این روزها رشد خوبی را داشته و شاخص آن پیشرفت خوبی داشته است.

خرید سهام از بورس یا کارگزاری ها؟

کسانی که خواهان خرید عمده سهام های عرضه شده هستند می توانند تا سهام باقیست اقدام به خرید کنند چرا که به سرعت سهام ها به فروش می رسد و رشد خوبی نیز خواهد داشت. کسانی که خود توانایی خرید را دارند می توانند از سایت بورس اوراق بهادار تهران این کار را انجام دهند و کسانی که نمی توانند باید از طریق کارگزاری های رسمی اقدام به خرید سهام کنند.

بازار بورس فضای مناسبی برای سرمایه گذاری مفید و بدون ریسک برای افراد است به طوری که می توانند با سرمایه خود باعث رشد اقتصادی کشور و حمایت از تولیدات داخلی شوند.